Mitu korda saab ühte filmi vaadata?

Lähtuvalt kokkuleppest filmide levitajatega, saab iga filmi vaadata kuni kolm korda. Kuna ühe tunni pikkus on 45 minutit ja paljud filmid on pikemad kui üks tund, siis on võimalik panna film pausile ja jätkata järgmisel tunnil vaatamist pooleli jäänud kohast. Hea võimalus on ka film lisada oma lemmikfilmide nimekirja, et see nii hiljem hõlpsamalt enda konto alt üles leida.

Kuhu pöörduda tehniliste probleemide korral?

Tehniliste probleemide korral võite kirjutada meiliaadressidel: maarit.mannama@poff.ee või mikk@poff.ee. Vastame kõigile küsimustele ühe tööpäeva jooksul.

Kas filmide vaatamise eest tuleb maksta?

Kõikidele õpetajatele on JustStriim lehekülje kasutamine tasuta. Selleks, et õpetaja saaks lehekülge kasutama hakata, tuleb tal end esmalt registreerida kasutajaks. Lehekülje eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja harivaid filme, mida õpetaja saaks koos oma õpilastega koolitunni raames vaadata. Piletiraha küsimine filmi näitamise eest on rangelt keelatud ja läheb vastuollu Eesti Vabariigi autoriõiguse seadusega.

Kuidas kasutada JustStriim õppematerjale?

Lisaks filmidele leiab JustStriim leheküljelt ka õppematerjale. Need on samuti kõigile õpetajate tasuta. Õppematerjale võib iga õpetaja vastavalt vajadusele täiendada ning lihtsustada. Õppematerjalide eesmärk on avardada õpilaste silmaringi filmikunsti vallas.

Kas JustStriimi keskkonna kasutamiseks pean olema kooliõpetaja?

JustStriimi keskkond on mõeldud kasutamiseks kõikidele haridustöötajatele, sh õpetajatele, lasteaiaõpetajatele, õppejõududele ja noorsootöötajatele.